scientist working at the laboratory

Ми науково-виробнича компанія, яка спеціалізується на розробці, проєктуванні, та виробництві холодильного і кріогенного обладнання для медичних і дослідницьких цілей.

В нашій продукції реалізована унікальна безазотна та безпечна технологія отримання ультранизьких температур до -190 ° С з використанням тільки електроенергії. Розроблене і виготовлене нами кріогенне обладнання відповідає найвищим вимогам споживачів. Ми ставимо перед собою завдання виготовляти обладнання найвищої якості, рівня надійності та енергоефективності.

Основним напрямком діяльності компанії є розробка і виробництво обладнання для задоволення потреб споживачів в межах температур від -40 ° С до -150 ° С.

Компанія  «НВТ «Дніпро-МТО» була заснована в 1992 році розробниками з ВПК, які протягом десятиліть займалися розробкою систем охолодження для далекого космосу. Знання і досвід розробок у ВПК були успішно адаптовані під цілі нашого суспільства. За час своєї діяльності компанією було вироблено і поставлено понад 4000 виробів (холодильники, морозильники, заморожувачі) в 27 регіональних, 29 міських центри і 493 відділення трансфузіології в Україні. Медичні вироби виробництва «НВТ «Дніпро МТО» неодноразово отримували високу оцінку як Міністерства охорони здоров’я України, так і безпосередніх користувачів обладнання.

Ми раді запропонувати Вам:

– морозильники з температурним діапазоном в робочій камері від -120 ° С до -150 ° С;

– морозильники з температурним діапазоном в робочій камері від -60 ° С до -90 ° С;

– кріотерапевтична установка для локальної повітряної кріотерапії зі зворотним зв’язком;

 Ми не зупиняємося на досягнутому і ставимо перед собою нові цілі. Зараз ведеться напружена робота над створенням кріохірургії (кріодеструктор), кріосауни. В основі наших розробок і рішень лежить бажання показати світовій спільноті потенціал нашої компанії у виробництві затребуваного обладнання найвищої якості та надійності.

Ми будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів і Ви зможете переконатися на власному досвіді в якості обладнання виробленого нашою компанією.