Компанія «НВТ «ДНІПРО-МТО» пропонує своїм клієнтам високоякісне і економічно вигідне OEM-співробітництво, що охоплює розробку оригінальних схем та проєктних рішень, а також виробництво цих рішень на наших підприємствах під вашою торговою маркою.

За останні 5 років наша команда, що складається з 2 кандидатів технічних наук і 12 дипломованих інженерів з майже двовіковим досвідом спільної роботи, виконала 3 успішних OEM-проєкти по розробці кріогенного обладнання: вертикальний морозильник -86 ºC, пристрій кріотерапії і кріомодульное пристрій, що підвищує точність радіаційно – аналітичного обладнання. Вертикальний морозильник OEM проєкту був нашим найбільшим успіхом, оскільки він став лідером продажів для нашого клієнта, який тепер замовляє і продає від 150 до 200 одиниць цього продукту кожен квартал.

Наші професіонали зроблять все можливе, щоб розробити і надати вам унікальний конкурентоспроможний продукт, згідно ВАШИХ особливих вимог. Наші OEM-рішення ідеально підходять для компаній, які хочуть розширити свій асортимент холодильних / морозильних продуктів, не заглиблюючись в дослідження і розробки. Ми пропонуємо холодильні рішення, без застосування рідкого азоту в діапазоні температур від -190 ºC до + 8 ºC. Компаніям, які зацікавлені в розширенні асортименту своїх медичних морозильників, ми можемо надати готове рішення менш ніж за 3 місяці.

Наш секрет в тому, що ми розглядаємо OEM-партнерство, як прекрасну можливість створити щось суттєве для цього світу. Надсилайте свої OEM-пропозиції  на адресу:  office@dnipro-mto.com.ua, контактна особа Олег Степаненко (начальник конструкторського бюро). Сподіваємося на взаємовигідну і плідну співпрацю!