scientist working at the laboratoryМи науково-виробнича компанія, яка спеціалізується на розробці, проектуванні та виробництві холодильного та кріогенного обладнання для медичних та дослідних цілей.
В продукції реалізовано унікальна безазотна, безпечна технологія отримання ультра низьких температур аж до -190°С з використанням тільки електроенергії. Розроблене та впроваджене нами кріогенне обладнання відповідає самим високим вимогам користувачів. Ми ставимо перед собою завдання виготовляти обладнання самої високої якості, рівня надійності та енерогефективності.
Головним напрямком діяльності компанії є розробка та виготовлення обладнання для задоволення вимог користувачів в межах температур від -40°С до -160°С.
«Дніпро-МТО» засновано в 1992р розробниками із ВПК, які впродовж десятиліть займались розробкою систем охолодження для глибокого космосу. Знання та досвід розробок у ВПК були успішно адаптовані під мирні цілі нашого суспільства.
За час своєї діяльності компанією було виготовлено та поставлено більш як 4 000 виробів ( холодильники, морозильники, заморожувачі ) в 27 регіональних, 29 міських центри та 493 відділення трансфузіології в Україні. Медичні вироби виробництва «Дніпро-МТО» неодноразово отримували позитивні оцінки як від Міністерства охорони здоров’я України так і від безпосередніх користувачів обладнання.
На сьогоднішній день ми пропонуємо декілька серій нашого обладнання, а саме:
– морозильники з температурним діапазоном в робочій камері від -20°С до -45°С;
– морозильники з температурним діапазоном в робочій камері від -60°С до -90°С;
Ми не зупиняємось на досягнутому та ставимо перед собою нові цілі. В теперішній час ведеться напружена робота над створенням кріотерапевтичної установки, кріохірургії ( кріодеструктор ), кріосауни. В основі наших розробок і рішень лежить бажання показати світовій спільноті потенціал нашої компанії у виробництві затребуваного обладнання найвищої якості та надійності.
Будемо раді, якщо Ви станете в числі наших клієнтів та впевнитесь на власному досвіді в якості обладнання, яке виготовляється нашою компанією.